Loading color scheme

Stavební firma STAVBY MH

Stavební firma STAVBY MH - Miroslav Hochman, byla založena v roce 2014 s iniciativou vybudování stabilní a dobře fungující firmy, nabízející stavební řešení pro menší i větší investory. Na základě mnoholetých zkušeností z oboru provádění i řízení staveb se firma okamžitě ukázala jako kvalitní dodavatel a především spolehlivý partner. Díky spokojenosti investorů a kvalitnímu renomé si firma ihned zajistila významnou pozici na trhu, jak v libereckém kraji tak i v dalších regionech ČR.

Poskytujeme služby v oblastech:

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • projektování jednoduchých a drobných staveb, jejich změn a odstraňování
  • inženýrská činnost v investiční výstavbě

 

Realizujeme stavby...

Realizujeme stavby občanské, bytové, průmyslové, rekonstrukce a demolice objektů, staveb a další stavební práce v oborech pozemního stavitelství. Na základě požadavků zákazníků zajišťujeme kompletní dodávku staveb, dle dodané projektové dokumentace a stavebního položkového rozpočtu.

Naše firma se převážně zaměřuje na veřejné zakázky a soukromé investory. Oblast naší působnosti je nejen liberecký kraj, ale jsme schopni poskytovat naše služby v rámci i jiných krajů České Republiky. Mezi naše přednosti řadíme rekonstrukce a novostavby objektů, kompletní dodávky střech a tesařské práce. V případě Vašeho zájmu o realizaci zakázky, Vám vyhotovíme na základě vlastního zaměření nebo projektové dokumentace cenovou nabídku ( formou položkového rozpočtu ) a návrh smlouvy o dílo.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

V oblasti provádění staveb nabízíme široké spektrum služeb, a to hlavně při realizaci veřejné zakázky nebo realizace staveb tzv. na klíč. Zajistíme i provedení jednotlivých stavebních a montážních prací při výstavbě či rekonstrukci budov (např. výkopové práce, realizace základové desky, zateplení budov, terénní úpravy,demontáže, úklidové a bourací práce, opěrné zdi, sádrokartonářské práce)

Střechy

Naše společnost poskytuje pokrývačské práce, a to na ploché rovné střechy pomocí střešních folií či lepenek nebo na sedlové střechy pomocí plechových, taškových, šindelových či jiných druhů krytin. Součástí jsou kompletní klempířské práce. V případě potřeby umíme zajistit provedení hromosvodů vč. revizí.

Tesařské práce

Naše společnost zajišťuje kompletní stavební tesařské práce, a to kompletní realizaci krovů, vytvoření podkrovních prostor a obytných půd, realizaci dřevostaveb. Dále poskytujeme kompletní realizaci v oblasti sádrokartonů a akustických podhledů.

Průmyslová výstavba

Nabízíme služby dílčí nebo kompletní výstavby průmyslových areálů, skladovacích hal nebo dopravních objektů. Dále umíme nabídnout rekonstrukce průmyslových objektů jako jsou výrobní haly, skladovací prostory apod.

Elektroinstalace

Nabízíme služby v realizaci elektrorozvodů (silnoproud i slaboproud) včetně řádné revize. Dále kompletní dodávku elektrovybavení (světla, vypínače, zásuvky atd.), tak i elektrospotřebiče či slaboproudé vybavení (kamery, antény, satelity, internet).

Zdravotnické instalace

Nabízíme služby v kompletním zajištění zdravotechnických rozvodů včetně vybavení zařizovacími předměty (umyvadla, vany, toalety, boilery atd.).
Dále zajišťujeme provedení rozvodů topení, kompletního provedení kotelen včetně revizí a služeb kominíka.

Projektové služby

Nabízíme služby k zajištění projektové dokumentace a následných dokladů potřebných k realizaci díla.

Rozpočtářské služby

Nabízíme služby k ocenění stavebních prací a dodávek dle platných ceníků.

Technická činnost

Nabízíme služby zajišťující dozorování realizovaných staveb a poradenskou činnost ve stavebnictví.