Sídlo firmy: Lužická 102, Dolní Sedlo, Hrádek nad Nisou             Provozovna: Václavská 668, Hrádek nad Nisou

Telefon: +420 734 680 360                           E-mail: info@stavbymh.cz

O nás

Kdo jsme a co vám nabídneme

Stavební firma Stavby MH

STAVEBNÍ FIRMA STAVBY MH

Stavební firma STAVBY MH - Miroslav Hochman, byla založena v roce 2013 s cílem vybudovat stabilní a spolehlivou firmu poskytující stavební řešení pro různé investory. Díky našim mnohaletým zkušenostem v oblasti provádění a řízení staveb jsme se rychle etablovali jako kvalitní dodavatel a důvěryhodný partner. Díky spokojenosti našich investorů a dobrému renomé jsme si ihned zajistili významnou pozici na trhu v Libereckém kraji i v dalších regionech České republiky. V roce 2020 jsme díky neustálému zlepšování našich služeb vytvořili společnost Stavby MH s.r.o., abychom mohli lépe reagovat na potřeby našich klientů. Poskytujeme širokou škálu služeb včetně provádění staveb, projektování jednoduchých a drobných staveb a inženýrské činnosti v rámci investiční výstavby. Naše firma se zaměřuje především na veřejné zakázky a soukromé investory. Kromě Libereckého kraje jsme schopni poskytovat naše služby i v jiných částech České republiky. Naše přednosti zahrnují rekonstrukce a novostavby objektů, kompletní dodávky střech a tesařské práce. Snažíme se plně vyhovět požadavkům našich zákazníků a zajistit kompletní dodávku staveb na základě dodané projektové dokumentace a stavebního položkového rozpočtu. Máme zkušený a kvalifikovaný tým odborníků, kteří jsou připraveni převzít Vaši stavbu a zajistit její bezproblémové a kvalitní provedení. Jsme flexibilní a schopni reagovat na individuální potřeby každého klienta. Sledujeme nejnovější trendy a technologické inovace v oboru a přizpůsobujeme se měnícím se požadavkům trhu. Pokud máte zájem o realizaci stavebního projektu, rádi Vám poskytneme cenovou nabídku a smlouvu o dílo na základě vlastního zaměření nebo dodané projektové dokumentace. Jsme připraveni převzít Vaši zakázku a vybudovat pro Vás kvalitní a funkční stavební dílo. S důrazem na kvalitu, spolehlivost a profesionální přístup se těšíme na spolupráci s Vámi a realizaci Vašeho stavebního projektu.

Kontaktujte nás pro bližší informace a nezávaznou konzultaci. 

Těšíme na spolupráci s Vámi.

Poskytujeme služby

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování

  • projektování jednoduchých a drobných staveb, jejich změn a odstraňování

  • inženýrská činnost v investiční výstavbě

Realizujeme stavby

Specializujeme se na realizaci stavebních projektů v oblasti občanského, bytového a průmyslového stavitelství, stejně jako na demolice objektů a rekonstrukce. Poskytujeme komplexní služby v rámci pozemního stavitelství, přičemž naše činnost zahrnuje dodávky staveb na základě poskytnuté projektové dokumentace a stavebního položkového rozpočtu, odpovídajících individuálním požadavkům našich zákazníků.

 

Orientujeme se především na veřejné zakázky a spolupráci se soukromými investory. Naše působnost není omezena pouze na Liberecký kraj, ale jsme schopni poskytovat naše služby v rámci celé České republiky. Mezi naše specializované dovednosti patří rekonstrukce a novostavby objektů, kompletní dodávky střech a tesařské práce.

 

V případě zájmu o realizaci zakázky jsme připraveni poskytnout cenovou nabídku na základě vlastního zaměření nebo projektové dokumentace. Nabízíme také návrh smlouvy o dílo, který odpovídá specifickým požadavkům a potřebám našich klientů.