Loading color scheme

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

V oblasti provádění staveb nabízíme široké spektrum služeb, a to hlavně při realizaci veřejné zakázky nebo realizace staveb tzv. na klíč. Zajistíme i provedení jednotlivých stavebních a montážních prací při výstavbě či rekonstrukci budov (např. výkopové práce, realizace základové desky, zateplení budov, terénní úpravy,demontáže, úklidové a bourací práce, opěrné zdi, sádrokartonářské práce)

Střechy

Naše společnost poskytuje pokrývačské práce, a to na ploché rovné střechy pomocí střešních folií či lepenek nebo na sedlové střechy pomocí plechových, taškových, šindelových či jiných druhů krytin. Součástí jsou kompletní klempířské práce. V případě potřeby umíme zajistit provedení hromosvodů vč. revizí.

Tesařské práce

Naše společnost zajišťuje kompletní stavební tesařské práce, a to kompletní realizaci krovů, vytvoření podkrovních prostor a obytných půd, realizaci dřevostaveb. Dále poskytujeme kompletní realizaci v oblasti sádrokartonů a akustických podhledů.

Průmyslová výstavba

Nabízíme služby dílčí nebo kompletní výstavby průmyslových areálů, skladovacích hal nebo dopravních objektů. Dále umíme nabídnout rekonstrukce průmyslových objektů jako jsou výrobní haly, skladovací prostory apod.

Elektroinstalace

Nabízíme služby v realizaci elektrorozvodů (silnoproud i slaboproud) včetně řádné revize. Dále kompletní dodávku elektrovybavení (světla, vypínače, zásuvky atd.), tak i elektrospotřebiče či slaboproudé vybavení (kamery, antény, satelity, internet).

Zdravotnické instalace

Nabízíme služby v kompletním zajištění zdravotechnických rozvodů včetně vybavení zařizovacími předměty (umyvadla, vany, toalety, boilery atd.).
Dále zajišťujeme provedení rozvodů topení, kompletního provedení kotelen včetně revizí a služeb kominíka.

Projektové služby

Nabízíme služby k zajištění projektové dokumentace a následných dokladů potřebných k realizaci díla.

Rozpočtářské služby

Nabízíme služby k ocenění stavebních prací a dodávek dle platných ceníků.

Technická činnost

Nabízíme služby zajišťující dozorování realizovaných staveb a poradenskou činnost ve stavebnictví.