Sídlo firmy: Lužická 102, Dolní Sedlo, Hrádek nad Nisou             Provozovna: Václavská 668, Hrádek nad Nisou

Telefon: +420 734 680 360                           E-mail: info@stavbymh.cz

Naše služby

Co umíme a co vám nabídneme

  • Home
  • Naše služby

Naše služby

STAVEBNÍ FIRMA STAVBY MH
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování

V oblasti provádění staveb nabízíme široké spektrum služeb, a to hlavně při realizaci veřejné zakázky nebo realizace staveb tzv. na klíč. Zajistíme i provedení jednotlivých stavebních a montážních prací při výstavbě či rekonstrukci budov (např. výkopové práce, realizace základové desky, zateplení budov, terénní úpravy,demontáže, úklidové a bourací práce, opěrné zdi, sádrokartonářské práce)

Střechy

Naše společnost poskytuje pokrývačské práce, a to na ploché rovné střechy pomocí střešních folií či lepenek nebo na sedlové střechy pomocí plechových, taškových, šindelových či jiných druhů krytin. Součástí jsou kompletní klempířské práce. V případě potřeby umíme zajistit provedení hromosvodů vč. revizí.

Tesařské práce

Naše společnost zajišťuje kompletní stavební tesařské práce, a to kompletní realizaci krovů, vytvoření podkrovních prostor a obytných půd, realizaci dřevostaveb. Dále poskytujeme kompletní realizaci v oblasti sádrokartonů a akustických podhledů.

Průmyslová výstavba

Nabízíme služby dílčí nebo kompletní výstavby průmyslových areálů, skladovacích hal nebo dopravních objektů. Dále umíme nabídnout rekonstrukce průmyslových objektů jako jsou výrobní haly, skladovací prostory apod.

Elektroinstalace

Nabízíme služby v realizaci elektrorozvodů (silnoproud i slaboproud) včetně řádné revize. Dále kompletní dodávku elektrovybavení (světla, vypínače, zásuvky atd.), tak i elektrospotřebiče či slaboproudé vybavení (kamery, antény, satelity, internet).

Zdravotnické instalace

Nabízíme služby v kompletním zajištění zdravotechnických rozvodů včetně vybavení zařizovacími předměty (umyvadla, vany, toalety, boilery atd.).
Dále zajišťujeme provedení rozvodů topení, kompletního provedení kotelen včetně revizí a služeb kominíka.

Projektové služby

Nabízíme služby k zajištění projektové dokumentace a následných dokladů potřebných k realizaci díla.

Rozpočtářské služby

Nabízíme služby k ocenění stavebních prací a dodávek dle platných ceníků.

Technická činnost

Nabízíme služby zajišťující dozorování realizovaných staveb a poradenskou činnost ve stavebnictví.

Realizujeme stavby

Specializujeme se na realizaci stavebních projektů v oblasti občanského, bytového a průmyslového stavitelství, stejně jako na demolice objektů a rekonstrukce. Poskytujeme komplexní služby v rámci pozemního stavitelství, přičemž naše činnost zahrnuje dodávky staveb na základě poskytnuté projektové dokumentace a stavebního položkového rozpočtu, odpovídajících individuálním požadavkům našich zákazníků.

 

Orientujeme se především na veřejné zakázky a spolupráci se soukromými investory. Naše působnost není omezena pouze na Liberecký kraj, ale jsme schopni poskytovat naše služby v rámci celé České republiky. Mezi naše specializované dovednosti patří rekonstrukce a novostavby objektů, kompletní dodávky střech a tesařské práce.

 

V případě zájmu o realizaci zakázky jsme připraveni poskytnout cenovou nabídku na základě vlastního zaměření nebo projektové dokumentace. Nabízíme také návrh smlouvy o dílo, který odpovídá specifickým požadavkům a potřebám našich klientů.